UN environment
Centrum UNEP/GRID-Warszawa

Akcje partnerskie

Piwo to nasza pasja, dzięki której od lat Grupa Żywiec towarzyszy najlepszym wspólnym chwilom. Chcemy, żeby w przyszłości naszym piwem mogły się też cieszyć następne pokolenia. Dlatego w Światowym Dniu Środowiska promowaliśmy ekologiczne postawy wśród naszych pracowników oraz gości Muzeum Browaru w Żywcu zachęcając ich do małych codziennych zmian w życiu, które mogą tworzyć czyste środowisko.

Już po raz drugi Grupa Veolia w Polsce i pracownicy jej spółek włączają się w obchody Światowego Dnia Środowiska i kampanię Zielona Wstążka organizowaną przez Centrum UNEP/GRID Warszawa. Przypinając zieloną wstążkę dołączamy do milionów ludzi, którzy zdecydowali się działać #dlaPlanety.  

Przystąpienie do Paktu na Rzecz Zrównoważonego Wykorzystania Tworzyw Sztucznych, wdrożenie strategii „no plastic”, emisja zielonych obligacji, przechodzenie na zieloną energię, wymiana floty na samochody hybrydowe, a także finansowanie inicjatyw wspierających efektywność energetyczną, to tylko niektóre spośród wielu ekologicznych inicjatyw realizowanych przez Santander Bank Polska w ramach #ekoSantander.

5 czerwca z okazji Światowego Dnia Środowiska Arkadia i Galeria Mokotów podświetlą na zielono swoje fontanny, a Wroclavia – fasadę. Dodatkowo w Arkadii można będzie spotkać osobę, która zbierze od Klientów EKOpostanowienia. Mają one włączyć nas do grona zaangażowanych, nieobojętnych na środowiskowe zagrożenia, obywateli.